Oferta indywidualna

Pracownia BioFire

Ekskluzywne produkty ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej oraz węglowej

 

Naszym celem jest realizowanie niecodziennych realizacji. Nasze możliwości są ograniczone wizjami ludzi, architektów.
W dzisiejszych czasach każdy chciałby mieć coś unikalnego niepowtarzalnego – My pomagamy to zrealizować .
Jesteśmy gotowi do działania.

 • Kompleksowe wykonanie projektu według wytycznych architekta lub własnej wizji
  Projekt po przygotowaniu modelowany jest w programach 3D w ten sposób, że daje możliwość każdemu użytkownikowi komputera obejrzenie go bez specjalistycznego oprogramowania. Pozawala to zobaczyć produkt jeszcze w fazie projektowania dzięki czemu można go jeszcze zmodyfikować żeby spełniał oczekiwania klienta przed wykonaniem w 100%.

 

 • Ażurowe konstrukcje

Ażur (z franc. ajour – dziurka) – rodzaj zdobienia polegający na wycięciu w materiale otworów o ozdobnym kształcie, skomponowanych tak, aby prześwitywała przez nie płaszczyzna tła. Ten ozdobny układ otworów wykonywany jest w dowolnym materiale i tworzy zespół dekoracyjny. BioFire Technology oferuje wykonanie różnego rodzaju konstrukcji ażurowych ze stali, których kształt oraz wielkość jest uzależnione od wizji projektu.

 • Druk 3D 

  Aby sprostać oczekiwaniom klientów, zakupiliśmy drukarkę 3D. Jest to dosyć nowa technologia, która pozwala nam realizować w dość krótkim czasie produkty. Ograniczeniem w tej technice jest pole pracy które wynosi 30x30x40 cm. Głównym zamysłem było wytwarzanie części zamiennych w jak najkrótszym czasie, jednocześnie służy nam do wykonywania również elementów dekoracyjnych o różnego rodzaju skomplikowaniu.

   

 • Lakierowanie/ malowanie proszkowe 

W celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów oraz ich kompleksowej obsługi zajmujemy się również malowaniem. Mamy możliwość malowania proszkowego, jak i na mokro. Dostępność kolorów zgodnie z paletą RAL. Gwarantujemy doradztwo w sprawie wyboru metody malowania oraz wysoką jakość końcową usługi.

 • Cięcie blachy nierdzewnej kwasoodpornej węglowej na wycinarce laserowej / plazmowej 

  Cięcie laserem stanowi nowoczesną metodę obróbki o podobnych parametrach wymiarowych jak klasyczna obróbka mechaniczna. Podstawowa różnica tkwi w stosowanym czynniku tnącym, który w przypadku cięcia laserowego stanowi gorący promień lasera oraz gaz techniczny o dużej czystości. Różni się ono od klasycznego tym, że ostrze zastąpiono gorącym promieniem lasera i czystym gazem – jest to metoda nieco bezpieczniejsza, ponieważ w jej przypadku nie mamy do czynienia z metalowymi wiórami. Ważnym argumentem stosowania tej technologii jest duża dokładność do 0,1mm co stwarza duże możliwość. Również stosujemy ciecie wodą jest to preferowane przez na w przypadku grubszej stali.

 • Gięcie/zaginanie blach ,Toczenie, frezowanie, wiercenie, gwintowanie


  Oferujemy szeroką gamę usług związanych z obróbką stali: wykonanie profesjonalnego rysunku wykonawczego, produkcyjnego i technicznego, cięcie (wycinanie) laserem, docinanie, przecinanie, zaginanie, spawanie, lakierowanie proszkowe, gwintowanie, fazowanie, wiercenie, skręcanie. Aby sprostać wszystkim zadaniom mamy najnowocześniejsze sprzęty dzięki któremu możemy wykonywać różnego rodzaju kształty.