Balustrady / barierki

BioFire Technology

Każdego obiekt budowlanego nieodzownym elementem wyposażenia jest balustrada lub barierka, zapewniająca przede wszystkim bezpieczeństwo osobą korzystających ze schodów lub balkonów. Poprzez umiejscowienie mają one ogromny wpływ na design całego budynku lub wystrój wnętrza. BioFire Technology oferuje wykonanie indywidualnych projektów.

 

 

  • Balustrady nierdzewne

to obecnie najczęściej stosowane rozwiązanie w domach prywatnych jak również w przestrzeni publicznej. Estetyczny wygląd to jest główny argument, który o tym decyduje. Kolejną zaletą jest jak sama nazwa wskazuje stal - tego rodzaju jest odporna na korozję w zwykłych warunkach atmosferycznych, a także nie podlega działaniu niektórych roztworów. Priorytetem  BioFire Technology  jest bezpieczeństwo, dlatego nasze balustrady spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Elementy są spawane, co zapewnia trwałość i solidność połączeń.

 

  • Balustrady balkonowe

są to produkty projektowane indywidualnie dla każdego klienta.  Możliwość wykonania dowolnego wzoru zapewnia dopasowanie do dowolnego budynku lub miejsca.  Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii mamy idealne rozwiązania montażowe co sprawia że służą one długie lata. Oferujemy szerokie możliwości przy współpracy z BioFire Technology.

  • Balustrady schodowe

firma BioFire Technology wykonujemy w wysokiej jakości swoje produkty dedykowane do wnętrz nowoczesnych jak również klasycznych. Zachwycają one kunsztem wykonania oraz oryginalnością formy. Mogą być stylizowane na daną epoką historyczną lub nowoczesne z nietypowymi wzorami. Wszystkie nasze realizacje dokładnie omawiamy z klientami. Sugerujemy się każdą uwagą, gdyż może mieć ona wpływ na końcową jakość wykonania. Nasi specjaliści są w stanie odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące realizacji i montażu balustrady, służą pomocą i radą na każdym etapie projektu. Nasze możliwością są ograniczone jedynie przez wyobraźnię klienta. Każde zlecenie realizujemy z jednakowym zaangażowaniem oraz rozmachem.

 

 

  • Balustrady z wycinanym wzorem

kolejne rozwiązanie designerskie we wnętrzach. Jesteśmy producentem wykonywanych na indywidualne zamówienie, wycinanych na maszynach CNC balustrad. Specjalizujemy się we wzornictwie, które do tej pory można było jedynie podziwiać w różnego rodzajach wizjach na portalach internetowych z wystrojami wnętrz. Oferujemy każdemu, kto tylko zapragnie,  wyjść poza utarte schematy,  realizacje wymarzonego projektu przy współpracy z zespołem BioFire Technology